Японська культура – це диво. Відгук про навчання на бакалавраті за ОП “Японська мова та література”

17.07.2023 | 22:12

Японська мова та література, українська мова та література- це чудова освітня програма, яка не тільки надає студентам можливість вивчати японську мову і літературу, але й глибоко розуміти культуру та традиції Японії. Один з найбільших скарбів цієї програми – це викладацький склад.

Викладачі-японісти цієї програми – справжні фахівці в своїй галузі. Вони мають глибокі знання японської мови та літератури, а також широкий досвід в перекладі. Їхній підхід до навчання надзвичайно цікавий та захоплюючий. Вони створюють динамічну та стимулюючу навчальну атмосферу, яка дозволяє студентам розкрити свій потенціал і досягти успіху.

Викладачі не лише передають знання, але й стимулюють студентів до самостійного мислення та дослідження. Вони надають можливості для практичного застосування отриманих знань, що робить процес навчання цікавішим та більш пізнавальним. Вони завжди готові допомогти та підтримати студентів, надаючи індивідуальний підхід до кожного учня.

Не менш вагомою частиною освітньої програми є україністичні предмети, Вивчення яких дозволяю порівнювати дві мови та літературні здобути двох народів, а також сприяє міжнародній комунікації, зокрема при викладанні української іноземцям. Проте україністичні предмети також мають негативний аспект, а саме їх велика кількість дещо витісняє японістику і таким чином демотивує студентів. Сподіваюся найближчим часом вдасться створити баланс між кількістю годин на вивчення україністики та японістики.

Освітня програма “Японська мова та література, українська мова та література” допомагає студентам розвинути навички вивчення мови, розширити свій лексикон і граматичні знання, а також зрозуміти японську культуру через вивчення класичних і сучасних літературних творів.

Я високо оцінюю роботу викладачів цієї програми. Їхній ентузіазм, професіоналізм та захопленість допомагають студентам навчатися з задоволенням і досягати відмінних результатів. Ця програма надає чудову підготовку для подальшого розвитку у галузі японської та української мови та літератури, а також для кар’єрного зростання в області перекладу.

Володимир Москалюк, випускник 2023 року