Запрошення до участі у роботі Всеукраїнської наукової конференції “Античність у контексті сучасності”, присвяченої 85-літтю від дня народження Андрія Олександровича Содомори

30.11.2022 | 14:29

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Кафедра класичної філології Львівського національного університету імені Івана Франка має  честь запросити Вас до участі  у Всеукраїнській науковій конференції «Античність: традиції і сучасність», присвяченій 85-літньому ювілею відомого вченого, перекладача, письменника, професора кафедри класичної філології Львівського національного університету імені Івана Франка АНДРІЯ ОЛЕКСАНДРОВИЧА СОДОМОРИ, яка відбудеться 16 грудня 2022 року.

На конференції планується робота таких секцій:

1. Класичні мови у діахронії та синхронії
  2. Антична література та культура у світовому контексті
  3. Перекладознавство та міжлітературні зв’язки.

Конференція відбуватиметься у дистанційному/змішаному форматах.

Для участі в конференції просимо надіслати до 5 грудня 2022 року заповнену анкету та  коротку анотацію доповіді. Текст доповіді просимо надсилати до 30 грудня 2022 року.

За результатами роботи планується видання збірника матеріалів  конференції.

Анотацію та анкету, заповнену відповідно до поданого нижче зразка, просимо надсилати на адресу: klassyka@ukr.net.

інформаційний лист