Запрошення на конференцію «Спадщина Миколи Гоголя в українському культурному просторі»

29.02.2024 | 12:45
Шановні колеги!

Інститут Івана Франка НАН України запрошує Вас взяти участь у XV Всеукраїнській науково-практичній конференції «Спадщина Миколи Гоголя в українському культурному просторі», яка відбудеться у змішаному форматі 02 квітня 2024 року в Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя.
Співорганізатори події:
  • Міністерство освіти і науки України
  • Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя
  • Інститут літератури ім. Т.Г. Шевченка НАН України
  • Інститут Івана Франка НАН України
  • Інститут мистецтвознавства, фольклористики та етнології ім. М.Т. Рильського НАН України
  • Національна музична академія України ім. П.І. Чайковського
  • Німецько-українське наукове об’єднання ім. проф. Ю. Бойка-Блохіна (Німеччина)
Матеріали конференції буде опубліковано у збірнику «Література та культура Полісся» (серія «Філологічні науки»), який входить до
міжнародної наукометричної бази INDEX Copernicus та переліку наукових фахових видань України категорії «Б».
Подати матеріали потрібно до 25.03.2024 року на електронну адресу: svit.lit@ndu.edu.ua
Докладніше читайте у прикріпленому інформаційному листі.
З повагою та надією на співпрацю –
Інститут Івана Франка НАН України