Науковий семінар до 95-річчя з дня народження Володимира Моторного

08.06.2024 | 10:31

Відбувся науковий семінар до 95-річчя з дня народження Володимира Моторного

6 червня 2024 року в Музеї історії Львівського національного університету імені Івана Франка відбувся науковий семінар кафедри слов’янської філології імені професора Іларіона Свєнціцького, присвячений 95-літтю від дня народження відомого українського вченого, філолога-славіста, дипломата, педагога і громадського діяча, професора Володимира Моторного.

У науковому заході, який тривав у змішаному форматі, взяли участь викладачі Львівського університету, а також усі охочі поділитися спогадами про Володимира Андрійовича. Модераторкою заходу була професорка кафедри слов’янської філології імені професора Іларіона Свєнціцького Людмила Васильєва.