Навчально-методична практика студентів філологічного факультету в Гумбольдському університеті (м. Берлін, Німеччина)

20.10.2017 | 17:14

2–12 жовтня 2017 року в межах співпраці Львівського національного університету імені Івана Франка та Гумбольдського університету (Берлін, Німеччина) та за підтримки Програми Еразмус + відбулася навчально-методична практика студентів 4-5 курсів філологічного факультету, які спеціалізуються на кафедрі українського прикладного мовознавства.

На запрошення проф. Анки Бергманн, завідувача Інституту славістики Гумбольдського університету, під керівництвом Лесі Антонів, викладача філологічного факультету, студенти-україністи провели інтенсивний курс з української мови як іноземної, узяли участь у науковій конференції та освітніх заходах, приурочених святкуванню року української мови в Німеччині.

Рік української мови в ФРН під девізом «Вивчай Українську! Відчувай Україну!» стартував 6 вересня, німецької мови в Україні – 9-10 вересня і завершиться влітку 2018 року.