Семінар для викладачів японської мови

12.04.2024 | 13:00
6 квітня 2024 року офіси Японської фундації в Європі (Будапешт, Кельн, Париж і Лондон) спільно організували онлайн-семінар для викладачів японської мови на тему «Професійність і незалежність викладачів японської мови: мислення через діалог і рефлексію».
Лекцію провела Йоко Такеока, професорка Вищої школи японської прикладної лінгвістики факультету міжнародних досліджень та освіти Університету Васеда. Захід відвідала старший викладач кафедри сходознавства Ірина Батюк.
Лекторка торкнулася питань, які стосувалися впливу соціальних змін на викладання японської мови, здатності мобілізувати власний досвід та здібності, орієнтуючись на подальшу перспективу. Вона розповідала також про самоусвідомлення викладача у соціумі, його незалежність в освітній діяльності, а також про реорганізацію самої освітньої сфери, якщо виникне така потреба.
Після лекції було обговорення питань, які цікавили присутніх.