Стажування доцентки кафедри польської філології Юлії Стефанишин у Ягеллонському університеті

25.05.2024 | 00:12

Гарного досвіду багато не буває!

18-24 травня 2024 року доцентка кафедри польської філології Юлія Стефанишин перебувала на стажуванні у Ягеллонському університеті (Краків, Польща). В межах стажування Юлія провела консультації і відвідала лекційні та практичні заняття викладачок кафедри теорії комунікації та Інституту полоністичної лінгводидактики д-р Анни Худзік (Невербальна семіотика), д-р Ізабели Красніцької (Принципи ефективної міжособистісної комунікації), д-р Домініки Іздебської-Длуґош (Мова і культура Польщі в світі). Колеги обговорили подальшу співпрацю й домовились про наступні зустрічі. А неймовірний Краків потішив незабутньою атмосферою та теплою погодою!