Урочистий круглий стіл з нагоди 20-річчя кафедри польської філології

03.04.2024 | 17:13

“Сьогодні нам 20! Багато це чи мало?”

1 квітня 2024 в 231 ауд. о 15.00-16.20 відбувся урочистий круглий стіл з нагоди 20-річчя кафедри польської філології. Серед присутніх – декан філологічного факультету Роман Крохмальний, викладачі, студенти та випускники кафедри.

Під час зустрічі звучали спогади про історію створення кафедри та її здобутки від проф. Алли Кравчук, доц. Оксани Лозинської та інших викладачів, творчі вітання від студентів різних курсів.

Декан філологічного факультету Роман Крохмальний «віртуально» вручив завідувачці кафедри, проф. Аллі Кравчук ректорську подяку за багаторічну сумлінну працю, вагомі здобутки у науково-педагогічній діяльності та розбудову полоністики в Україні. Крім того, з рук декана факультету отримали подяки студенти різних курсів за відмінне навчання, активну участь у житті філологічного факультету, а також за активну громадянську позицію та волонтерство.

Дякуємо всім за привітання!