VI Міжнародний студентський мовознавчий семінар – VI Międzynarodowe Studenckie Seminarium

25.04.2024 | 13:22
Квітень – дуже насичений місяць для львівських полоністів з огляду на наукові події:)
17 квітня відбувся VI Міжнародний студентський мовознавчий семінар VI Międzynarodowe Studenckie Seminarium , який Кафедра польської філології ЛНУ ім. Івана Франка уже 6 раз організовує спільно з Гуманітарним факультетом Вармінсько-Мазурського університету в Ольштині Wydział Humanistyczny UWM.
Львівську полоністику репрезентували студентки Марʼяна Левценюк, Юстина Демчук, Юлія Шемечко, Зоряна Дудинець, Юлія Колеснікова, Іванна Михайлюк, Анастасія Качор, Надія Гелемей, Вікторія Проців.
У семінарі також взяли участь студентка Хмельницького університету Тетяна Мазур та студентка Львівської політехніки Катерина Належита.
Натхненні науковою зустріччю і довготривалою приязню із Ольштинськими полоністами чекаємо на наступні освітні проєкти🩷
Окрема подяка проф. Ренаті Макаревич Renata Makarewicz за підтримку.