Запрошуємо на міждисциплінарний франківський семінар «Перехресні стежки»

27.01.2023 | 17:16

У вівторок, 31 січня 2023 року, о 15:15 відбудеться чергове засідання щомісячного наукового франківського семінару «Перехресні стежки».
Це спільний міждисциплінарний проєкт трьох інституцій, об’єднаних іменем Івана Франка: Франкового університету, Музею (Дому Франка) та академічного Інституту Івана Франка. Цей семінар має свою тривалу історію і був започаткований в Інституті франкознавства Львівського університету 1997 року з ініціативи відомої франкознавиці Лариси Бондар. Сьогодні, в часі протистояння російській агресії та активного діалогу з цивілізованим світом, час об’єднати наші зусилля задля спільної Перемоги. Франко – наша зброя, його спадщина – наш культурний арсенал, семінар – платформа співпраці і діалогу.
#Франко_єднає! #Україна_понад_усе!

Із доповіддю виступить кандидат історичних наук, заступник директора з наукової роботи Львівського національного літературно-меморіального музею Івана Франка Ігор МЕДВІДЬ. Тема доповіді: «Наше все життя війна є…»: символічний капітал Івана Франка як об’єкт боротьби».

Вивчаємо Франкову творчість, обговорюємо актуальні питання, виконуємо Франкові заповіти «не ридать, а здобувати» – разом!
Приєднуйтесь!

До семінару можна долучитися за посиланням:
Passcode: JTmX2U

Будемо раді усім зацікавленим.
Особливо заохочуємо до участі студентів та аспірантів!

У графічному оформленні афіші використано зображення скульптурного портрета Івана Франка роботи © Василя Одрехівського.
Дизайн афіші © Віктора Мартинюка.