Зустріч з роботодавцями

15.03.2024 | 19:43

Команда викладачів філологічного факультету, яка працює над переглядом ОПП 014.01 «Середня освіта (українська мова і література)», сьогодні провела зустріч із роботодавцями – директоркою Ліцею № 1 Зимноводівської сільської ради Оксаною Іванівною Левчук та заступницею директора Пустомитівського ліцею № 2 імені Василя Кучабського Надією Григорівною Лемішко. До обговорення долучилося чимало педагогів. Зокрема Галина Поліщак, Наталія Надозірна, Ольга Красій, Ольга Камінецька, Наталія Прочко, Оксана Читайло, Надія Лемішко охоче поділилися досвідом проведення занять у контексті НУШ, закцентували на моментах оцінювання навчальної діяльности учнів, вказали на основні сервіси, платформи, методи, які застосовують при різних форматах навчання. Також педагоги зауважили, на що слід першочергово звертати увагу під час формування професійних компетентностей майбутніх учителів.
Щиро дякуємо за натхненну та продуктивну бесіду!