Наукове товариство студентів, аспірантів, докторантів та молодих учених філологічного факультету

  • Про нас
  • Новини

Наукове товариство студентів, аспірантів, докторантів та молодих учених філологічного факультету Львівського національного університету ім. І. Франка створене з метою поглиблення знань, розвитку науки, покращення дисципліни, всебічного розвитку та зростання зацікавлености до наукової роботи в молодіжному середовищі. Підставою для створення і діяльности Товариства є ініціатива студентів філологічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка. Наукове товариство студентів, докторантів, аспірантів та молодих вчених філологічного факультету утворили у жовтні 2021 року, воно діє відповідно до Закону України “Про Вищу освіту”.

Засновниками Товариства є студенти філологічного факультету Лесонін Любомир, Дика Марта, Полицька Ольга, Затула Катерина та Васьків Юлія.

Теперішній очільник Товариства – Любомир Лесонін, студент 4 курсу філологічного факультету спеціальности «українська мова та література».

У травні 2022-го року Товариство доклалось до організації та проведення XX Всеукраїнської наукової конференції молодих філологів «Vivat academia».

Тоді ж, у травні 2022-го, члени Товариства стали співорганізаторами та учасниками I Міжнародної мультидисциплінарної студентської інтернет-конференції «Мозаїка наукової комунікації».

У жовтні 2022-го Товариство було реорганізоване: був проведений набір нових членів Товариства, більшість із яких натепер складають студенти першого курсу, чимало з них виявили свій дослідницький хист ще у Малій Академії Наук. Також членами наукового колективу є студенти старших курсів філологічного факультету, які активно долучаються до діяльности Товариства та проявляють свій учений потенціял, беручи участь у численних конференціях всеукраїнського та міжнародного масштабів.

Наразі у планах Товариства проведення щорічних наукових конференцій, круглих столів, присвячених пам’ятним датам, видатним діячам науки та культури, організація лекцій успішних науковців та літературно-акустичних вечорів. Серед планів також налагодити співпрацю із подібними Товариствами філологічних факультетів різних українських університетів.

Товариство активно співпрацює із Студентською радою та Профбюро філологічного факультету.

Контакти Товариства:

Любомир ЛЕСОНІН – голова Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих учених філологічного факультету:

Тел.: 0997807224

Ел. пошта: LIUBOMYR.LESONIN@lnu.edu.ua

Ольга ПОЛИЦЬКА – заступниця голови Наукового Товариства, голова Профбюро студентів філологічного факультету:

Тел.: 0665395724

Ел. пошта: OLHA.POLYTSKA@lnu.edu.ua

Марта ДИКА – заступниця голови Наукового Товариства:

Тел.: 0675051229

Ел. пошта: marta.dyka@lnu.edu.ua

Катерина ЗАТУЛА – секретар голови Наукового Товариства:

Тел.: 0961268236

Ел. пошта: kateryna.zatula@lnu.edu.ua

 

Науково-практичний семінар з іраністики

31.03.2023 | 19:32

23 березня викладачі-іраністи  кафедри сходознавства ім.проф. Ярослава Дашкевича та студенти, які вивчають перську мову, взяли участь у науково-практичному семінарі з іраністики, присвяченому святкуванню Ноурузу – іранського Нового року.  Семінар організували викладачі та студенти Київського національного лінгвістичного університету.
 Учасники заходу мали нагоду послухати цікаві доповіді про традиції святкування Ноурузу,  перську поезію, пісні та подивитися анімаційну казку.
 Також на семінарі обговорили культурологічні та мовні  аспекти, поділилися ідеями розвитку іраністики.

Читати »

АЛГОРИТМ дій населення за сигналами оповіщення цивільного захисту “Увага всім”, “Повітряна тривога”

31.03.2023 | 17:40

За матеріалом dsns.gov.ua
АЛГОРИТМ
дій населення за сигналами оповіщення цивільного захисту
“Увага всім”, “Повітряна тривога”

І. Алгоритм дій вчителя(викладача) та відповідальної особи під час проведення
навчальних занять
Підготовчі заходи:
1. Учасники освітнього процесу мають заздалегідь бути ознайомлені з
місцем розташування споруд фонду захисних споруд, а також правилами
поведінки під час евакуації та укриття в захисних спорудах.
2. Якщо за однією захисною спорудою закріплено більше одного закладу,
то розподіл учасників освітнього процесу...

Читати »

Всеукраїнська літературно-мистецька премія «Київська книга року»

31.03.2023 | 12:43

Інститут політико-правових та релігійних досліджень оголошує конкурс на здобуття Всеукраїнської літературно-мистецької премії «Київська книга року» у 2023 році.
Метою Премії є підтримка творчих діячів, відзначення авторів, видавництв, представників творчої спільноти, які зробили значний внесок у популяризацію української книжки та утвердження високих мистецьких стандартів у національному письменстві й літературній критиці, створення умов для творчого зростання.
На здобуття Премії висуваються оригінальні книжкові видання (далі – видання) українською мовою, що вийшли протягом останніх трьох років в Україні. Вони мають бути змістовними та видані на високому...

Читати »

“392 Days of War and Words”: Олена Галета 

30.03.2023 | 21:29

23 березня 2023 року під егідою кафедри слов’янських мов та літератур Гарвардського університету відбулися відкриті читання англомовних перекладів творів українських письменників, які з’явилися від початку війни росії супроти України. Професорка кафедри теорії літератури та порівняльного літературознавства Олена Галета, яка виступила співорганізаторкою події, наголосила у вступному викладі, що кількість художніх висловлювань значно зросла від початку повномасштабного вторгнення 24 лютого 2023 року, розкриваючи водночас потужну здатність української літератури до реакції й рефлексії в умовах масового насильства. Доповідачка проаналізувала знакові зміни у поетичному...

Читати »