ЛЕВЧУК Оксана

Посада: Ліцей №1 Зимноводівської сільської ради, директор, старший викладач кафедри української мови імені професора Івана Ковалика

Науковий ступінь: кандидат філологічних наук

Електронна пошта: oksana.levchuk@lnu.edu.ua

Профіль у Google Scholar: scholar.google.com

Профіль ORCID: orcid.org

Профіль у LinkedIn: www.linkedin.com

Наукові інтереси

фольклористика, етнолінгвістика, лігвофольклористика, зооморфна символіка українського фольклору.

Курси

Публікації

Навчально-методичні посібники:

Статті:

Автореферат:

  • Образ коня в системі зооморфної символіки українського фольклору / Оксана Іванівна Левчук / Автореф. дис. … канд. філол. наук. – Львів: ТОВ “Растр-7”, 2021. – 19 с.: https://lnu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/11/aref_levchuk.pdf

 

Біографія

Народилася 27 листопада 1979 року у с. Зимна Вода Пустомитівського р-ну Львівської обл. 2002 р. з відзнакою закінчила філологічний факультет Львівського національного університету імені Івана Франка за спеціальністю “Фольклористика” і здобула кваліфікацію «Філолог-фольклорист. Викладач української мови та літератури».
З 2002 р. по 2016 р. працювала на посаді старшого лаборанта кафедри української мови. У 2002 – 2016 рр. рр. працювала викладачем української мови та літератури підготовчих курсів факультету доуніверситетської підготовки, а тепер Інституту післядипломної освіти ЛНУ ім. І.Франка. Упродовж 2003-2010 рр. навчалася в аспірантурі при кафедрі української фольклористики імені Філарета Колесси. У 2010 – 2016 рр. працювала на посаді асистента кафедри української мови за сумісництвом. З 2016 р. по 2021 р. працювала на посаді старшого викладача цієї ж кафедри на основному місці.
З липня 2021 р. працює на посаді директора Ліцею № 1 Зимноводівської сільської ради та старшим викладачем кафедри української мови імені професора Івана Ковалика за сумісництвом.
У 2021 році захистила дисертацію «Образ коня в системі зооморфної символіки українського фольклору» зі спеціальності “10.01.07 – фольклористика” та здобула науковий ступінь кандидата філологічних наук.

Методичні матеріали

Розклад

Сторінка розкладу викладачів не знайдена!