Дистанційне навчання. Кафедра української мови імені професора Івана Ковалика.

30.03.2020 | 12:48

Інформація щодо дистанційного навчання на період  з 3 квітня 2020 року до 24 квітня 2020 року з курсів,  які проводить Кафедра української мови імені професора Івана Ковалика , міститься  на відповідних сторінках курсів на сайті філологічного факультету (див. курс – матеріали –  дистанційне навчання – номер 2)
Відповідальна за інтернет-сторінку Кафедра української мови доцент Оксана Костів.

Скульптури захоплюють особливою експресією і драматизмом

20.03.2020 | 16:13

Студенти 2 курсу польської філології 11.03.2020 р. мали змогу відвідати Музей Пінзеля у Львові та ознайомитися з виставкою творів одного з найвідоміших скульпторів бароко, завдяки чому отримали новий досвід і глибше пізнали цю епоху.

17.03.2020 | 10:57

Шановні студенти і викладачі філологічного факультету!
З метою налагодження дистанційного навчання на час карантину створено елекронний диск, на якому розміщено інформацію про навчальні дисципліни і матеріали для лекційних та семінарських занять, а також контакти викладачів для організації консультацій.
Перейти на електронний диск

Інформація щодо дистанційного навчання з курсів,
які проводить Кафедра української мови імені професора Івана Ковалика,
міститься від 16 березня 2020 року на відповідних сторінках курсів на сайті філологічного факультету
(Відповідальна за інтернет-сторінку Кафедра української мови доцент Оксана Костів).

Концерт камерної вокальної музики композиторів Словаччини у Львові

11.03.2020 | 09:18

24 лютого 2020 року студенти-словакісти і доцент кафедри слов’янської філології ім. проф. Іларіона Свєнціцького Зоряна Гілецька побували на концерті камерної вокальної музики композиторів Словаччини.

У виконанні Лауреатки міжнародних конкурсів Тетяни Гайзушової (сопрано, Словаччина) та нашої землячки, випускниці львівської консерваторії, а тепер викладачки у Пряшеві, заслуженої артистки України Любові Гундер прозвучали твори таких відомих словацьких композиторів, як Е.Сухонь, А. Мойзес, Д.Кардош, М.Шнейдер та інших.

Студенти-хорватисти діляться враженнями про навчання у Хорватії

05.03.2020 | 22:36

Стецько Софія, ФЛС-41
Я студентка 4 курсу філологічного факультету, навчаюсь за спеціальністю «Хорватська мова та література». На початку 3 курсу мені випала чудова можливість навчатись за кордоном цілий семестр за стипендією. Це змога не тільки відвідати іншу країну, але й завести нові знайомства та друзів, подолати мовний бар’єр, спостерігати за іншою системою освіти, подорожувати в інші країни, відвідувати різні заходи, відчути культуру та мову країни на собі.
Я дуже рада, що мала таку змогу навчатись в столиці Хорватії – Загребі. Коли...