ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із соціолінгвістики 2021 р.

Дата проведення: 21.04.2021

21 квітня 2021р. на філологічному факультеті відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із соціолінгвістики.
Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України № 104 від 17.02.2021 року «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України», з урахуванням Постанови Кабінету Міністрів України № 1236 від 09.12.2020 року «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» та Постанови Головного санітарного лікаря України №50 від 22.08.2020 року «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)» ІІ тур Конкурсу із соціолінгвістики проведено у форматі онлайн на базі платформи Google Meet.
Галузева конкурсна комісія забезпечила рецензування 12 студентських наукових робіт, що надійшли з 9 вищих навчальних закладів. На підставі попередніх рецензій робіт, підсумкових усних презентацій учасників, відповідей на запитання та участі в дискусіях на науковій конференції галузева конкурсна комісія визначила трьох переможців, які нагороджені дипломами І, ІІ та ІІІ ступеня.
Усі конкурсанти отримають грамоти за участь у Конкурсі та сертифікат за участь участь у відеоконференції.

Результати конкурсу

Роботи переможців