Всеукраїнська наукова конференція "«Література та історія: антропос-топос-тропос»"

Дата проведення: 28–29.10.2021
Місце проведення: Львівський національний університет імені Івана Франка

Вельмишановні колеги!

Запрошуємо Вас узяти участь у Всеукраїнській науковій конференції «Література та історія: антропос-топос-тропос», що відбудеться на базі кафедри теорії літератури та порівняльного літературознавства Львівського національного університету імені Івана Франка 28-29 жовтня 2021 року.

Робота передбачена в таких секціях:

• історична пам’ять, травматичний досвід та сучасне переосмислення минулого в літературі та мистецтві;
  • історичний наратив у літературі: жанрові модифікації;
  • література в еміграції: транзитні простори та пошуки національної ідентичности;
  • урбаністичні топоси літератури: традиції та трансформації;
  • міжмистецькі простори культури: поетика та рецепція.

Робочі мови конференції: українська, англійська.

Форми участі в конференції: очна та заочна[1].

Для участі в конференції необхідно до 1 червня 2021 року подати електронною поштою заявку (форма додається) та розширену анотацію (1800 знаків) на адресу konferentsiia.2021@gmail.com , вказати в темі листа «Заявка + прізвище».

Оргкомітет розгляне подані теми щодо їх відповідності тематиці конференції та повідомить про внесення їх до програми не пізніше 1 серпня 2021 року.

Офіційне запрошення на конференцію буде надіслано електронною поштою за вказаною в заявці адресою до 1 вересня 2021 року. Просимо обов’язково зазначити в заявці, чи потребуєте Ви запрошення в паперовому вигляді, і вказати точну адресу для його надсилання. Заочним учасникам запрошення буде надіслано тільки електронною поштою.

Публікація матеріалів. Матеріали конференції будуть опубліковані в науковому періодичному виданні «Вісник Львівського університету. Серія філологічна». Вимоги до змісту та оформлення статей будуть надіслані із запрошенням на конференцію. Кінцевий термін подання статей – 1 січня 2022 року.

Контакти:

Адреса: 79000, м. Львів, вул. Університетська, 1, Львівський національний університет імені Івана Франка, кафедра теорії літератури та порівняльного літературознавства, ауд. 245.

Телефони:

(032) 239-46-30 – кафедра теорії літератури та порівняльного літературознавства;

+38(067) 58-21-554 – Федорів Уляна Миколаївна (із питань подання заявок, оплати та програми конференції);

Е-mail: konferentsiia.2021@gmail.com

[1] Формат проведення конференції в разі продовження карантину у зв’язку з пандемією COVID-19 буде уточнено додатково.

Infolyst2021