Дата проведення: 18–20.10.2016
Місце проведення: Львівський національний університет імені Івана Франка

Шановні Пані та Панове!

Із приємністю запрошуємо Вас узяти участь у науковій конференції

«Полоністика у ХХІ столітті: між локальним і глобальним. До 190-річчя польської філології у Львівському університеті»,

яку організовує кафедра польської філології Львівського національного університету імені Івана Франка.

Конференція відбуватиметься 19–20 листопада 2016 року у Львівському національному університеті імені Івана Франка.

Під час конференційних засідань пропонуємо зосередитися на таких питаннях:

• досягнення локальних полоністичних осередків і виклики, які стоять перед ними;
  • співпраця університетської полоністики зі шкільною практикою;
  • сучасні горизонти мовознавчих, літературознавчих та культурологічних досліджень у галузі полоністики.

Графік проведення конференції:

18 листопада – п’ятниця 19 листопада – субота 20 листопада – неділя
Реєстрація учасників наукової конференції Відкриття наукової конференції Наукова конференція / Методичний семінар для вчителів
Наукова конференція / Методичний семінар для вчителів Закриття наукової конференції
Наукова конференція Екскурсія Львовом
Урочиста вечеря

Учасники конференції самі покривають видатки. Передбачаємо внесок на публікацію матеріалів конференції, розмір якого залежатиме від умов можливого дофінансування.

До участі у науковій конференції з нагоди 190-річчя львівської полоністики просимо зголошуватися до 15 жовтня 2016 року.

Зголошення просимо надсилати на адресу: polonistyka.lviv.2016@gmail.com

Алла Кравчук